5 Real-Life Lessons About pvc şerit perde

PVC Perdelerin Sağladığı KolaylıklarGeniş çalışma alanlarınızı kapı kullanmadan çok daha kullanışlı hale getirebilmek amacıyla tasarlanmış olan PVC kapı perdesi ile hem alanları bölümlere ayırabilir hem de dışarının olumsuz etkilerini önleyebilirsiniz. Özellikle ürün depolarına ya da indirme yükleme yapılan araçların bulunduğu alana kuş ya da böceklerin içeri girmesini önlemenizi sağlayan bu perdeler aynı zamanda malların tozlanmasını da önler. Kullanımı oldukça kolay ve modern bir görünüme sahip olan bu ürünler sayesinde kapılardaki giriş ve çıkışları kolaylaştırabilirsiniz. Kaliteli malzemeler kullanarak üreten internet firmaları ile pvc kapı perdesi tasarımı ve montaj hizmeti alabilirsiniz.
Kapı Perdesi Fiyatları
Kullanım alanlarını konforlu, sağlıklı ve hijyenik hale getiren pvc kapı perdesi enerji tasarrufu yapmanıza yardımcı olur. Soğuk hava depolarında soğuk havayı hapsederek enerji kaybını önleyen bu perdeler aynı zamanda sıcak havanın içeri girmesini önler. Gürültü kirliliğini önleme özelliğinden dolayı fabrika gibi makinelerin ya da araçların yoğun kullanıldığı yerlerde tercih edilir. Güneş ışınlarından ve yağmurdan etkilenmeyen bu perdeleri su ve sabunla silerek pratik bir şekilde temizleyebilirsiniz. Sınırsız kullanım alanına sahip olan pvc kapı perdelerini ev ve iş yerlerinizde kapı olarak ya da dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz. Kullanım alanınızın genişliğine ve ürün yapımındaki özelliklere bağlı olarak fiyatlar değişiklik gösterir. İnternet firmalarından fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.
PVC Kaynak Perdesi

PVC Kaynak perdeleri, kaynak istasyonlarını diğer çalışma alanlarından ayırmak için güvenli bir çözüm sunar. PVC Kaynak perdeleri, çeşitli uygulamalara uyacak şekilde çeşitli konfigürasyonlarda mevcuttur. Düzgün monte edilmiş bir kaynak perdesi, çalışanları ve ayrıca çalışma alanını kıvılcımdan korur.

Kaynak Sınıfı PVC Şerit Perdeler


Kaynak sınıfı PVC Şerit Perdeler, kıvılcımlara ve ark parlamalarına karşı güvenli, dayanıklı bir bariyer sağlar. Dayanıklı malzeme, çalışanlarınızı kaynak işlemi sırasında ihmal edilen zararlı UV ışınlarından koruyacaktır.
Yeşil kaynak sınıfı PVC Şerit Perdeler, kaynak işlemi sırasında çalışanları korumak için üretilmektedir. Yeşil kaynak PVC‘si, kaynak işlemi sırasında yayılan tehlikeli UV ışınlarını engellemek amacıyla doğal olarak karanlıktır. Ancak ekranın arkasından ışık yayıldığında, görünürlük iyileştirilerek gözlemlenmesini sağlar. Kaynaktan koruma sağlar.

Tüm kaynak perdesi yüksek kaliteli PVC ürünlerimiz, Avrupa ve İngiliz kalite standartlarına göre üretilir ve test edilir. Kaynak sınıfı PVC perde ürünlerimiz için teknik özellikler mevcuttur. Ürünün uygulamanıza uygun olup olmadığından emin değilseniz ücretsiz numuneler sunuyoruz.

Kaynak sınıfı pvc şerit perdeler koyu kırmızı, koyu yeşil ve bronz renklerde mevcuttur. Tehlikeli UV ışınlarını ve kaynak parlamasını perdelemek için, ışığın PVC ekranın arkasından yayıldığını malzemenin içinden görebilirsiniz. Kaynak sınıfı pvc şerit perdelerin faydaları
PVC Şerit Perde Nedir ve Ne İşe Yarar?

Şerit Perde veya Şerit Kapı olarak da bilinen PVC Şerit Perdeler, endüstriyel tesislere veya iş yerlerine dışardan girebilecek toz, kir, duman gibi yabancı cisimlerin ve kuş, sinek ve böcek gibi uçucuların geçişini sınırlandıran mükemmel bir üründür. Ayrıca, sıcak ve soğuk havalarda ısı kaybını da yüksek oranda önleyen harika bir perde sistemidir.Şimdi dilerseniz PVC Şerit Perdelerin tüm özelliklerini yakından inceleyelim.

ISI İZOLASYONU PVC Şerit Perde dışardan içeriye hava geçişini azalttığı için yaz ver kış aylarında ısı kontrolü sağlar.
GÜRÜLTÜ İZOLASYONU Pvc Şerit Perdelerin yapıları gereği ses iletim katsayıları düşüktür. Bu nedenle kullanıldıkları yerlerde ses izolasyonu sağlarlar.
TOZ İZOLASYONU Şerit Perdeler, toz, kir, koku ve duman gibi istenmeyen maddelerin geçişini durdurur. Özellikle hijyenin önemli olduğu yerlerde kullanılması neredeyse zorunludur.
IŞIĞI GEÇİRİR Pvc şerit perdeler özellikle araç geçişi olan yerlerde güvenle kullanılabilir. İş kazası riskini neredeyse sıfıra indirir. Ayrıca ışığı kesmemesi de büyük bir avantajdır.
EKONOMİKTİR, Şerit Perdeler motorlu kepenk veya seksiyonel kapılardan çok daha ucuza mal olmaktadır. Bu nedenle, düşük maliyet ile maksimum verim elde etmek istiyorsanız, harika bir seçim olacaktır.
BAKIM İSTEMEZ Şerit perdeler oldukça basit bir yapıya sahiptir ve sabit olanları herhangi bir hareketli parça içermez. Bu nedenle oldukça uzun ömürlü ve bakımları için gereken maliyetler oldukça düşüktür.
GEÇİŞ KOLAYLIĞI Şerit Perdelerin içinden geçmek çok kolaydır. Sadece elinizi arasından uzatmanız ve yürümeye devam etmeniz yeterlidir. Geçildikten sonra eski halini alır.

Şimdi de PVC Şerit Perde üretimine yakından bakalım.

PVC Şerit Perde Nasıl Yapılır?
Şerit Perdeler, yumuşak bir plastik türevi olan, belirli genişliklerde PVC bantlar kullanılarak üretilmektedir. Kullanım yeri ve amacına göre farklı pvc bant tipleri ve farklı genişlikler ve kalınlıklarda PVC perdeler yapılabilmektedir.

İç ortam kullanımı için yapılan şerit kapı perdeleri, 2mm et kalınlığına ve 200mm bant genişliğine sahipken, dış kapılar için en az 3mm kalınlıkta pvc bantlar kullanılmalıdır.

Örneğin soğuk hava depolarında, soğuktan etkilenmeyen PVC bantlar kullanılırken, büyük kapılarda kalın ve geniş pvc şerit bantlar kullanılması gerekecektir.

Ayrıca şerit perdelerin kendilerine özgü montaj aparatları bulunmaktadır. Bu montaj aksesuarları sayesinde montaj işlemi kolay, hızlı ve ucuza mal olmaktadır. Montaj aparatlarımız “Sök-Tak” tabir edilen yapıdadır ve gerekli durumlarda kolayca şeritleri yerinden çıkartabilirsiniz.
Kullanım Alanları Nelerdir?

Ürünlerimizin kullanıldığı başlıca alanlar soğuk oda kapıları, depolama alanları, fabrikalar, seksiyonel kapılarda kullanılmaktadır

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *